MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 12804193
nr 1280 4193
GUN
19th century. Length: 126, wear.
1800-tal. Längd: 126 cm
Condition: slitage
1000
SEK 900
Monday October 7 2019
at 20:28:25
700 kr
800 kr