MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 12804193

nr 1280 4193

GUN

19th century. Length: 126, wear.

1800-tal. Längd: 126 cm

Condition: slitage

1000

SEK 900

Monday October 7 2019
at 20:28:25